Minecraft Element Romania
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
Minecraft Element Romania

Bun venit pe forumul nostru.Alatura-te noua si hai pe cel mai tare server de minecraft survival & RPG.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Reclamatii Jucatori

+4
HPK
Clavus
SuH21
Myky1998
8 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Reclamatii Jucatori Empty Reclamatii Jucatori Joi Apr 12, 2012 2:40 am

Myky1998

Myky1998
Fondator
Fondator

Model reclamatie player :

Nick:
Numele jucatorului reclamat:
De ce il reclami :
Dovada (poza/video) :
Alte precizari:



Atentie!
Reclamatiile facute fara dovezi nu sunt luate in considerare.
Doar membrii staff-ului au voie sa raspunda la reclamatii.



Ultima editare efectuata de catre Myky1998 in Sam Dec 27, 2014 8:12 pm, editata de 8 ori

https://minecraft-element.forumgratuit.ro

3Reclamatii Jucatori Empty re: Plangere Player Mier Iun 20, 2012 9:57 pm

Myky1998

Myky1998
Fondator
Fondator

MyIslandOnly pierde functia de helper, iar tu o sa-ti primesti banii inapoi.



Ultima editare efectuata de catre Myky1998 in Lun Ian 04, 2016 4:27 am, editata de 1 ori

https://minecraft-element.forumgratuit.ro

4Reclamatii Jucatori Empty Cubix181 Sam Mar 09, 2013 10:22 am

Clavus

Clavus

Numelte tau (in joc):Soldatu2000
Numele player-ului reclamat:Cubix181
dece il reclami :a facut reclama la alt server si nui puteam da ban cas helper
dovada (obligatoriu) Surprised sa o dau lui Cristi sau Myky pe Skype ca nu pot pune poza ca are la chat ipu si o sa ziceti ca fac si eu reclama pe forum.
Ce pedeapsa crezi ca merita ?:ban permanent

5Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Sam Mar 09, 2013 7:31 pm

Myky1998

Myky1998
Fondator
Fondator

Plangerea nu este luata in considerare. Jucatorii ce fac reclama trebuiesc banati, in cazul in care nu ai acces ceri ajutorul unui rank mai mare decat tine.



Ultima editare efectuata de catre Myky1998 in Lun Ian 04, 2016 4:28 am, editata de 1 ori

https://minecraft-element.forumgratuit.ro

6Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Vin Apr 05, 2013 9:57 pm

HPK

HPK
Membru Club MCEL
Membru Club MCEL

Numelte tau (in joc): Cristihpk
Numele player-ului reclamat: George1998
dece il reclami : Hack
dovada (obligatoriu) :
http://www.2shared.com/photo/76R1OlU5/2013-04-04_205607.html
Ce pedeapsa crezi ca merita ?: ban permanent

7Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Sam Apr 06, 2013 8:23 pm

geovalentin1998

geovalentin1998

Smile)Smile)Smile) deci hai ca ma faci sa rad... in primu rand salut .. este prima data cand intru pe forum logat... daca acolo vrei sa spui tu ca am hack.... inseamna ca ''stii sa joci'', deci 1 la mana ca sa ma urc pe pom m-am urcat cu lemnul am pus unul cate unul si m-am urcat.. daca vrei sa iti si spun cum am apasat space si click dreapta... ca sa stii si tu .. cum se face fara sa ai admin si sa zbori.. iar in al doilea rand miki stie ca nu folosesc asa ceva hakcuri sau alte chestii... si daca as folosi nu as folosi pe serverul lui mai ales ca m-a invatat cum sa joc , cum sa imi fac casa si alte chestii... asa ca esti penibil, aaa sau defapt mai bine spune ca ai facut reclamatia ca te-am amenintat cu miki ... tu vezi mai usor pe server ce faci ca nu ne intereseaza pe noi ca scrie in dreptul tau ''co-owner''... nu esti mai presus fata de nimeni.. asa ca ai grija cum vorbesti cu playeri ... ca nu traim in epoca de piatra, si inca ceva invata sa scrii prietene,''miam '' se scrie mi-am nu ''miam'', poate se scrie poate si asa mai departe.

8Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Lun Apr 08, 2013 12:29 am

Myky1998

Myky1998
Fondator
Fondator

Dovezi insuficienta, poate fi un simplu bug de la minecraft ce nu are legatura cu serverul. George1998 nu primeste nimic.



Ultima editare efectuata de catre Myky1998 in Lun Ian 04, 2016 4:31 am, editata de 1 ori

https://minecraft-element.forumgratuit.ro

9Reclamatii Jucatori Empty Jail fara motiv Lun Apr 15, 2013 12:40 pm

Clavus

Clavus

Numelte tau (in joc):Soldatu2000
Numele player-ului reclamat:speedx80
dece il reclami : el a intrat pe numele speedx8 si avea nodus, i-am dat kick apoi el a intrat pe speedx80 pe care avea politist si mia dat jail
dovada (obligatoriu) :ii dau poza lui myky pe skype. dc? nu radeti de mn dar habar nam sa pun link cu poza.
Ce pedeapsa crezi ca merita ?: Nu neaparat ban ca e prietenul meu dar sa il avertizati sa nu mai faca.

10Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Lun Apr 15, 2013 11:54 pm

Bogdansey

Bogdansey
Membru Club MCEL
Membru Club MCEL

parerea mea
puteai sai faci poza si sa-l pui pe forum daca avea nodus
ce sa va zic sa stati cuminti unde va e locul ca si tu ce ai cautat sa ii dai kick puteai sa-l rap.
SALUT

11Reclamatii Jucatori Empty Comentariu Dum Apr 21, 2013 9:17 am

speedx80

avatar

Numelte tau (in joc):Soldatu2000
Numele player-ului reclamat:speedx80
dece il reclami : el a intrat pe numele speedx8 si [/quote]avea nodus[/quote], i-am dat kick apoi el a intrat pe speedx80 pe care avea politist si mia dat jail
dovada (obligatoriu) :ii dau poza lui myky pe skype. dc? nu radeti de mn dar habar nam sa pun link cu poza.
Ce pedeapsa crezi ca merita ?: Nu neaparat ban ca e prietenul meu dar sa il avertizati sa nu mai faca.
Soldatu,in primul rand nu aveam nodus, apoi ca tu ai zis ca ai si tu nodus cu gura ta te-am auzit.Ai spus ca doar stafful are voie cu hack .Apoi ti-a fost frica ca te raportam eu si StoicuAdrian si ai zis ca ti-l scoti .Ce mai e si asta ? Exclamation

12Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Mier Apr 24, 2013 6:36 pm

HPK

HPK
Membru Club MCEL
Membru Club MCEL

Stai ca nu am intelese, ori vorbeste
soldatu ori speedx80, va zic sa va faceti conturi separate, ca asa nu inteleg nimic, pentru ca scrieti amandoi in acelasi topic si o sa ne incurce asta.

13Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Dum Feb 02, 2014 1:18 am

Myky1998

Myky1998
Fondator
Fondator

speedx80 v-a fii dat afara din factiune, motiv: abuz de comenzi pe staff.

https://minecraft-element.forumgratuit.ro

14Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Mar Ian 13, 2015 5:58 pm

TimCrafterHD1

TimCrafterHD1

Nick:TimCrafterHD1
Numele jucatorului reclamat:Znoppen
De ce il reclami :Ban pentru ca nu am vrut sa intru pe serverul lui.(le-a dat ban si la PandaroPLays si Razvan415 ii aveti martori)
Dovada (poza/video):Va dau pe skype ca nu pot sa pun(ID:belecciu-alex-iulian)
Alte precizari:Poate el a spart si warpurile.

15Reclamatii Jucatori Empty Re: Reclamatii Jucatori Mar Ian 13, 2015 8:40 pm

HPK

HPK
Membru Club MCEL
Membru Club MCEL

Znoppen v-a fi suspendat din functie + ban permanent pentru reclama + abuz de functie.
Reclamatia desi nu este insotita de dovezi am primit alte dovezi pe privat si de la alti jucatori ai serverului.

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Subiecte similare

-

» Reclamatii Staff.

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum